خانه / اخبار / جوان اهل پاریس طرفدار قاسم سلیمانی
قاسم سلیمانی جوان اهل پاریس طرفدار قاسم سلیمانی alalam 635864981129122354 25f 4x3 650x330
نظرات جالب کاربران عرب درباره تصویر سردار سلیمانی

جوان اهل پاریس طرفدار قاسم سلیمانی

یک جوان اهل پاریس با استفاده از کلاه سرداران سپاه خود را عاشق این نهاد و سردار قاسم سلیمانی معرفی کرده است.

سپاه پاسداران ، داعش ، سردار سلیمانی ، جوانان پاریس ، مخالفان جنگ ، عملیات موشکی سپاه ، حمله به مواضع داعش ، عملیات تروریستی ، سیلی سپاه،قاسم سلیمانی قاسم سلیمانی جوان اهل پاریس طرفدار قاسم سلیمانی 6407888 565به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از موفقیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیات موشکی به مواضع داعش در سوریه و بازتاب های گسترده این خبر در سراسر جهان بسیاری از مردم آزادی خواه و مخالف جنگ نیز در شبکه های اجتماعی  از این حرکت دفاع کرده و آن را تحسین کردند.

سال هاست که بسیاری از مردم جهان که مخالف خشونت و جنگ هستند با همسو با فریادهای مردم کشورهای مسلمان در حمایت از مظلومان تظاهرات و تجمعات خیابانی برگزار می کنند و با علیه رفتارهای خشونت آمیز کشورشان و ایجاد جنگ و ناامنی در دیگر کشورها واکنش نشان می دهند.

با تشکیل داعش  فریادهای حمایت از مظلومان و زنان و کودکان بی گناه که توسط این گروهک به شهادت می رسند در بین مردم خواهان صلح در جهان بلندتر شده است.

در اقدام اخیر این کروهگ تروریستی در تهران که منجر به شهادت چندین تن از هموطنان و حافظان امنیت کشور و مجروحیت چند ده تن دیگر از مردم عادی شد، مسئولان ارشد نظامی و امنیتی کشور در پی هشدار رهبر معظم انقلاب که ما به دشمن سیلی خواهیم زد در عملیاتی موشکی مواضع استراتژیک داعش در سوریه را مورد حمله قرار دادند و به نتیجه و هدف مطلوب رسیدند.

این عملیات بازتاب های بسیاری را به دنبال داشت که یکی از آنها انتشار فیلمی از جوانی اهل پاریس است که خود را عاشق سپاه و سردار قاسم سلیمانی معرفی کرده و برای ادای احترام به عنوان یادگاری کلاه سرداران سپاه را بر سر گذاشت.

انتشار این فیلم واکنش هایی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت که در ادامه می توانید آن را ببینید.

منبع : yjc.ir

محصولات زناشویی

درباره‌ی Dr Sani

حتما ببینید

شهادت محسن حججی شهادت محسن حججی 6608354 419 310x165

شهادت محسن حججی

همه آنچه بر شهید مدافع حرم “محسن حججی” گذشت +فیلم و تصاویر شهید محسن حججی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *