خانه / زناشویی / راهنمایی هایی برای شب زفاف
راهنمایی هایی برای شب زفاف شب زفاف راهنمایی هایی برای شب زفاف Untitled 1

راهنمایی هایی برای شب زفاف

آنچه در این مقاله می خوانید ، در واقع مجموعه ای از قوانین نیست . باید بدانید ، در نظر گرفتن قوانین برای ارتباط جنسی تقریباً غیر ممکن است . این مقاله شامل راهنمایی هایی برای شب زفاف است .

” احساس خوب ” شاید این تنها خواسته ی اکثر افراد در شب زفاف باشد .بدین منظور بهتر است در اولین ارتباط جنسی با همسرتان برای همه چیز از جمله جلوگیری از بارداری نا خواسته آمادگی داشته باشید .

چه زمانی برای اولین رابطه ی جنسی مناسب است ؟

اینکه چه زمانی برای اولین با با همسرتان رابطه ی جنسی را تجربه کنید مهم نیست . چیزی که مهم است ، آن استکه هر دو در شرایط جسمی و روحی مناسبی باشید . دقت کنید که شب زفاف می تواند شامل پروسه ای پیچیده باشد ، از این رو بهتر است زمانی را برای این کار در نظر بگیرید که از لحاظ فیزیکی پر انرژی بوده و از لحاظ روحی آرامش کامل داشته باشید .

راهنمایی هایی برای شب زفاف شب زفاف راهنمایی هایی برای شب زفاف 113763 8e9a62ec 14820408356 634 893آیا در شب زفاف خوردن یا نوشیدن چیزی می تواند به ما کمک کند ؟

خوردن غذاهای سنگین ، می تواند شما را کسل و خواب آلوده کند . از نظر پزشکی نیز انجام رابطه ی جنسی هنگامی که معده پر است به هیچ عنوان توصیه نشده است . برای شب زفاف بهتر است از مواد غذایی کم حجم و پر انرژی استفاده شود . نوشیدنی هایی مه باعث آرامش اعصاب می شوند نیز تا حدودی می توانند به شما کمک کنند .

شب زفاف کجا باید برگزار شود ؟

شاید بر اساس آداب و رسوم تصورات بر این باشد که عروس و داماد باید به محض رسیدن به خانه ی خود در شب عروسی اقدام به برقراری ارتباط جنسی کنند ، اما این اقدام گزینه ای مناسب به نظر نمی رسد . در شب عروسی عموماً به دلیل خستگی مفرد جسمی و روحی ، زن و مرد نمی توانند به درستی همه چیز را کنترل کنند و آرامش کافی ندارند. توصیه می شود ، برای برقراری اولین ارتباط جنسی که به اصطلاح آن را شب زفاف می نامند ، مکانی را برای خود در نظر بگیرید که بتوانید دو روز به دور از هیاهوی زندگی با خیال راحت و حریم خصوصی کامل در آن بمانید . محلی که برای ماه عسل در نظر گرفته اید یا منزل شخصی شما می تواند گزینه ای مناسب باشد .

یک اتاق راحت که از نظر دما مناسب باشد ، مکانی که حس آرامش را به شما منتقل می کند و شما را به سمت خاطره ای به یاد ماندنی سوق می دهد . دقت کنید تخت های بیش از حد نرم گزینه ی مناسب برای شب زفاف و برداشتن پرده ی بکارت نیست . بهتر است تختی راحت ولی به حد کافی مستحکم را انتخاب کنید .

شب زفاف ، شبی بیاد ماندنی برای عروس ها

ممکن است بسیاری از دختر ها ، بخاطر ترس از درد اولین آمیزش جنسی و یا به دلیل شرم و حیا نگران این بخش از زندگی خود باشند . فراموش نکنید که اگر چنین حسی دارید باید آن را با همسر خود در میان بگذارید . اگر حس می کنید ، چیزی شما را بیشتر تحریک می کند و از آن لذت بیشتری می برید باید آن را با همسر خود در میان بگذارید ، هرچه بیشتر لذت ببرید شب راحت تر و آرامش بخش تری را تجربه خواهید کرد .

شما احتمالا داستان های ترسناکی درباره چگونگی از دست دادن بکارت شنیده اید . ممکن است در تعداد بسیار کمی از زنان ، چنین چیزی تجربه شود ، اما باید بدانید که اگر در زمان مناسب ، با دانش کافی این اقدام را با شریک زندگی و فرد مورد علاقه خود تجربه کنید ، همه چیز خوب پیش خواهد رفت . در صورت لزوم می توانید از ژل های روان کننده بر پایه آب استفاده کنید . باید بدانید که پیش از انجام دخول در شب زفاف بهتر است مدت زمانی طولانی را صرف معاشقه کنید . استفاده از انگشتان برا آماده کردن فضا پیش از دخول می تواند گزینه ای مناسب باشد .

محصولات زناشویی

درباره فرهاد غلامی

متخصص سئو ، مترجم و تولید کننده محتوا

حتما ببینید

رفع تیرگی واژن علت تیرگی واژن چیست علت تیرگی واژن چیست 14533 woman fake smile mask happy sad wide

علت تیرگی واژن چیست

علت تیرگی واژن چیست؟ چرا واژن به رنگ سیاه تغییر میکند؟ یکی از سوالاتی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *